Ako sa stať členom iRobot Clubu?

Je to rýchle a jednoduché

Vyplňte registračný formulár a čerpajte výhody člena iRobot Clubu. Ste už členom iRobot Clubu? Prihláste sa do svojho účtu.

Registrácia krok za krokom

Registrácia do iRobot Clubu je veľmi rýchla a jednoduchá. Nižšie nájdete v dvoch krokoch ako získať svoj účet počas chvíľky!

1

Registrovaní užívatelia

Na stránke registrácia nového účtu zadajte svoju e-mailovú adresu a heslo. Týmito údajmi sa budete potom do svojho iRobot Club profilu prihlasovať.

2

Dokončenie registrácie

Po vyplnení registračných údajov vám bude na e-mailovú adresu doručený potvrdzovací e-mail s výzvou na potvrdenie registrácie. Po potvrdení registrácie už sa môžete radovať z výhod, ktoré vám členstvo v iRobot Clube prináša.

Získate trojročnú záruku
zadarmo

Stačí registrovať robota zakúpeného v období od 12. 1. 2024 do konca trvania akcie a získate rok záruky navyše zadarmo. Registrujte si svoj robotický vysávač!

Špeciálne zľavy
pre členov aj ich blízkych

Každý novo registrovaný člen získa zľavy na nákup produktov iRobot. Tie je možné využiť na nový vysávač, dokúpenie mopu či príslušenstva. Môžete tiež potešiť svojich blízkych, ktorým sa váš iRobot páči a ponúknuť svoju klubovú výhodu im.

Odporučte iRobot a
získajte výhody

Zdieľajte svoje skúsenosti s našimi produktmi, odporučte iRobot a získajte prémiové benefity v podobe ešte výhodnejších nákupov.

Zariadime zvoz robota
na servis zadarmo

Potrebuje váš robot opravu? Zadarmo ho odvezieme do nášho autorizovaného servisu a opraveného späť až k vašim dverám.