Výhody členstva

Výhody členstva v iRobot Clube využije naozaj každý. Okrem Uvítacej zľavy, ktorá je určená napr. pre nákup príslušenstva, náhradných vrecúšok, filtrov atď. dostane každý člen možnosť svoje zľavy a výhody zdieľať so všetkými, ktorí u neho doma vidia, ako iRobot funguje a prejaví záujem si ho aj zaobstarať. A člen klubu za túto „výpomoc“ známym dostane ďalšie zľavy a výhody za odporúčania aj od nás. Okrem výhodných ponúk je exkluzívna aj služba Zvozu pokazeného robota zadarmo a rovnako tak doprava po oprave späť domov.

Získate trojročnú záruku
zadarmo

Stačí registrovať robota zakúpeného v období od 12. 1. 2024 do konca trvania akcie a získate rok záruky navyše zadarmo. Registrujte si svoj robotický vysávač!

Špeciálne zľavy
pre členov aj ich blízkych

Každý novo registrovaný člen získa zľavy na nákup produktov iRobot. Tie je možné využiť na nový vysávač, dokúpenie mopu či príslušenstva. Môžete tiež potešiť svojich blízkych, ktorým sa váš iRobot páči a ponúknuť svoju klubovú výhodu im.

Odporučte iRobot a
získajte výhody

Zdieľajte svoje skúsenosti s našimi produktmi, odporučte iRobot a získajte prémiové benefity v podobe ešte výhodnejších nákupov.

Zariadime zvoz robota
na servis zadarmo

Potrebuje váš robot opravu? Zadarmo ho odvezieme do nášho autorizovaného servisu a opraveného späť až k vašim dverám.

Revolúcia pokračuje

Najpokročilejší robot, ktorý sa zrodil z 20 rokov skúseností

Zaregistrujte sa do iRobot Clubu Roomba® Combo j7+ je jediný skutočne samostatný robotický vysávač 2v1. Je vybavený vysúvacím mopom, širokouhlou kamerou s prísvitom a vďaka geniálnej navigácii vSLAM® s funkciou PrecisionVision vidí okolo seba, dokáže rozoznať predmety, ako sú exkrementy, topánky, káble (+ viac ako 80 ďalších) a podľa nich upravuje svoju trasu. Automaticky rozpozná koberce a v prípade potreby zdvihne mop nad ne alebo ho úplne zasunie. Po dokončení sa sám vysype.