iRobot Club

Značka iRobot si za viac ako 30 rokov vybudovala dôveru svojich zákazníkov. A to vďaka kvalite, dlhej životnosti produktov a možnostiam pozáručného servisu. Veľmi dobre vieme, že sú zákazníci iRobot s robotmi spokojní a v prípade inovácie ich robotického pomocníka vyberajú z ponuky overené značky iRobot.

Veľmi si túto vernosť vážime a chceme zákazníkom za ich vernosť ponúknuť viac než len kvalitný produkt. Preto vznikol iRobot Club. Miesto, kde verní zákazníci a členovia klubu získajú celý rad exkluzívnych výhod, akcií a zliav.

Chcem byť členom klubu

Už sme toho spolu veľmi zažili.

Ďakujeme za vašu vernosť

Veľmi nás teší, že už toľko rokov vkladáte dôveru do našich produktov. Roomba a Braava sa už v rade domácností stala členom rodiny a naša iRobotia rodina sa neprestáva rozrastať. Naši roboti uľahčujú životy už vo viac ako 30 miliónoch domácností.

Za tú dlhú dobu sme ušli aj veľký kus vo vývoji. To, že robotický vysávač vysaje a robotický mop vytrie je samozrejmosť, naše najnovšie produkty sa okrem toho vedia prispôsobiť individuálne každej domácnosti. Naučia sa poznať váš domov, veľmi dobre vedia, kde sa majú upratovaniu venovať intenzívnejšie a dokonca sa naučia aj rytmus domácnosti. Navrhujú upratovanie tak, aby vás nerušili.

Chceli sme všetkým našim zákazníkom poďakovať a ponúknuť im exkluzívny benefit, či odmenu. Jednoducho im urobiť radosť. Preto sme pre všetkých, z našej irobot rodiny pripravili iRobot Club. Členovia majú možnosť získať príjemné zľavy alebo výhodné ponuky, ale aj si napríklad prednostne objednať najnovšie modely, ktoré si noví zákazníci budú môcť kúpiť až v budúcnosti.

Zaregistrujte sa do iRobot Clubu

a získajte prístup k výhodám, ktoré sú
dostupné len pre členov klubu

Pridať sa do klubu

Revolúcia pokračuje

Najpokročilejší robot, ktorý sa zrodil z 20 rokov skúseností

Roomba® Combo j7+ je jediný skutočne samostatný robotický vysávač 2v1.

Je vybavený vysúvacím mopom, širokouhlou kamerou s prísvitom a vďaka geniálnej navigácii vSLAM® s funkciou PrecisionVision vidí okolo seba, dokáže rozoznať predmety, ako sú exkrementy, topánky, káble (+ viac ako 80 ďalších) a podľa nich upravuje svoju trasu. Automaticky rozpozná koberce a v prípade potreby zdvihne mop nad ne alebo ho úplne zasunie. Po dokončení sa sám vysype.

Zaregistrujte se do iRobot Clubu

Často kladené otázky

01

Kto môže byť členom v iRobot Clube?

Členom klubu sa môže stať každý majiteľ robotického pomocníka iRobot.

02

Ako sa stať členom?

Členom sa stanete po zaregistrovaní svojej osoby do Clubu, ale hlavné výhody môžete začať čerpať až vo chvíli po zaregistrovaní a kontrole údajov vášho iRobota.

03

Môžem pozvať známych a rodinu?

Áno! Môžete s rodinou a známymi dokonca zdieľať akcie a zľavy a keď sa aj oni zaregistrujú po vašom pozvaní, my vás za to odmeníme ďalšími bonusmi.

04

Môžem sa z klubu odhlásiť, keď nebudem chcieť byť naďalej členom?

Samozrejme môžete. Je to ešte jednoduchšie, než sa zaregistrovať. Odlášením z klubu však strácate všetky členské výhody, vrátane nároku na predĺženú trojročnú záruku.

05

Aké údaje sú povinné pre členstvo v Clube?

Stačí zadať e-mail, ale čím viac údajov o sebe zadáte, tým viac vás odmeníme.

06

Čo získam tým, že ste stanem členom?

Získate exkluzívne zľavy, akcie, 1 rok záruky navyše a ďalšie nadštandardné služby.

07

Kto má nárok na predĺženú trojročnú záruku zadarmo?

Nárok na rok záruky navyše zadarmo získava každý, kto registruje tu v iRobot clube svojho robota zakúpeného od októbra 2022 po dobu trvania akcie.

08

Čo je poslať robota známemu a ako to funguje?

Môžete svojho robota poslať inému užívateľovi iRobot Clubu. Toho je možné docieliť kliknutím na "Poslať robota známemu ", nachádzajúce sa úplne dole v detaile zariadenia (pozor, platí iba pre schválené zariadenia). Po potvrdení zaslania obdržíte kód, pomocou ktorého môže váš známy robota zaregistrovať k svojmu účtu. Zároveň sa zariadenie presunie u vás do stavu "Čaká na prijatie ". V tomto stave nie je možné objednať zvoz. Užívateľ, ktorý kód od vás dostal potom má 30 dní na to ho registrovať do iRobot Clubu. Po uplynutí tejto lehoty sa kód zneaktívny a vráti sa vám do pôvodného stavu (schválený, nečaká na prijatie). Transfer robota môžete tiež kedykoľvek sami zrušiť po kliknutí na "Zobraziť detail" vpravo na stránke Moje zariadenia.

09

Dostal som kód na prijatie robota: Čo s tým?

Pri registrácii nového zariadenia kliknite hneď v prvom kroku na "Preberám zariadenie z iného účtu (mám kód)" a zadajte kód. Ďalej potom dokončite štandardne registráciu nového robota.